Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie samorządów szkolnych.  

Dnia 30.05.2012 odbyła się w Muzeum Woli w Warszawie uroczystość wręczenia nagródOgólnopolskim Konkursie „ Samorząd na Medal Janusza Korczaka” . Nasi przedstawiciele odebrali z rąk organizatorów nagrodę i gratulacje za realizację tegorocznych zadań, za które jury przyznało nam I miejsce w tegorocznej edycji konkursu.  To kolejny sukces naszego samorządu szkolnego!   

img

Góra grosza usypana...  

W piątek 16 grudnia miała swój finał w naszej szkole kolejna przedświąteczna akcja charytatywna - "Góra Grosza". Przez dwa tygodnie, w listopadzie i na początku grudnia, wszystkie klasy, a także wolontariusze naszej szkoły zbierali drobne monety, aby przekazać je na konto organizacji "Nasz dom" pomagającej najbardziej potrzebującym dzieciom, zwłaszcza tym, które mieszkają w rodzinnych domach dziecka.

img

Wiosenny turniej o tytuł SUPER KLASY 2012  

W środę 21 marca jak co roku samorząd uczniowski wraz z opiekunem przygotowali atrakcyjny program z okazji Dnia Samorządności. Wszystkie klasy miały przygotować wiosenny strój oraz hasło profilaktyczne. Samorząd szkolny przygotował zaś wiele konkurencji, które miały wyłonić SUPER KLASĘ 2012. Zdjęcia z Dnia Samorządności zamieszczamy w Galerii.

img

To był bal...  

W dniu 4 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we wspaniałym balu karnawałowym. Salę balową jak co roku udekorowali uczniowie klas V i VI. Zabawę prowadzili artyści z zespołu muzycznego z Radomia. Poza dobrą muzyką zespół przygotował sporo konkursów. Klasy 0 – III bawiły się w godzinach 9.00 – 13.00, a klasy IV – VI w godzinach 16.00 – 20.00.

img

Spotkanie Korczakowców  

8 października 2011 przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu Kręgu Łódzkiego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, które odbyło się w Skierniewicach. Jednym z celów było wspólne zaplanować imprez towarzyszacych obchodom Roku Janusza Korczaka.

 

img