Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Samorządni i wolni od uzależnień - witamy wiosnę...  

Dla uczniów z naszej szkoły 21 marca to niezwykła data. Pierwszy dzień wiosny staraliśmy się powitać radośnie i uroczyście. Pogoda dopisała i nie zawiodły również dobre nastroje. Klasy młodsze i starsze przygotowały w tym dniu ciekawy program zajęć. Dzięki pomysłowym strojom uczniów, które tego dnia przepełnione były wiosennymi akcentami szkoła była kolorowa i tętniąca życiem.

img

Majowe wyprawy przedszkolaków  

Dnia 31 maja oddziały przedszkolne 0 a i 0 b miały okazję uczestniczyć w wycieczce do Warszawy. Tego dnia ,, nasze maluchy” spacerowały po Starym Mieście i oglądały zwierzęta w warszawskim ZOO.

img

CZYSTY ŚWIAT - CZŁOWIEK RAD  

W tym roku 17 raz rusza  akcja Sprzątanie Świata - Polska.  Jej hasło: to: „Chrońmy bioróżnorodność- segregujmy odpady”. Zbieranie, segregacja odpadów, a zaraz po niej ich recykling doprowadza do zachowania nieodnawialnych zasobów Ziemi, a od ich obecności z kolei zależy przetrwanie gatunków. Dzięki sortowaniu śmieci oszczędzamy drzewa i lasy poprzez powtórne wykorzystanie makulatury albo doprowadzamy do mniejszego zużycia ropy naftowej, poddając recyklingowi zebrany plastik.

img

NAJMŁODSI ZDALI NA SZÓSTKĘ EGZAMIN Z BEZPIECZEŃSTWA  

Dnia 11 października 2010r. uczniowie klas I - III spotkali sie na apelu, którego tematem było przypomnienie, utrwalenie i sprawdzenie wiedzy i umiejętności z zakresu znajomości i przestrzegania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.   

img

DZIEŃ INTEGRACJI  

             Dla uczniów klas czwartych ten rok szkolny jest wyjatkowy. Samorząd Uczniowski postanowił godnie przywitać  ich w gronie "starszaków" organizując dzień integracji ...   Czwartacy musieli wkupić się do grona swoich starszych kolegów, wykonując przygotowane przez nich zadania. A te nie byly wcale łatwe! Musieli bowiem wykazać się sprytem, wiedzą i sprawnością fizyczną. Taki test był niezbędny - jak twierdzą uczniowie klas szóstych -  bo los ucznia klas starszych bywa trudny i wymaga nie lada zdolności. Młodsi koledzy stanęli na wysokosci zadania i bez przeszkód wykonywali powierzone im zadnia. Zgodnie stwierdzono, ze wszyscy są godni miana "starszaka" . Nagrodą był certyfikat wręczony przez członków Samorządu Uczniowskiego każdemu uczniowi klasy czwartej. A dalej... życzymy powodzenia!  A oto fotoreportaż z Dnia Integracji: 

img