Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Przyłącz się do korkowej akcji pomocy  

Z inicjatywy wolontariuszy ze Szkolnego Koła Małego Wolontariusza trwa na terenie naszej szkoły korkowa akcja pomocy. Akcja zbierania plastikowych nakrętek jest organizowana w odpowiedzi na apel Fundacji Kawalerów Maltańskich. Już teraz możecie przyłączyć się do naszej akcji. Wystarczy zbierane plastikowe zakrętki umieścić w pudełku wystawionym w tym celu na dolnym korytarzu koło świetlicy. Pieniądze zgromadzone ze sprzedaży nakrętek zostaną przekazane na pomoc  w kosztownym leczeniu i rehabilitacji trójki dzieci.

Nie bądźcie obojętni, bo dzięki Waszemu zaangażowaniu będzie można pomóż chorym dzieciom.

Zuzi Zawiszy pięcioletniej dziewczynce z dużą wadą wzroku. Zuzia jest dzieckiem słabowidzącym. Przeszła również operację serca. Aby lepiej funkcjonować musi być objęta ciągłą rehabilitacją i leczeniem.

Zuzi Pawlik - trzy i pół letniej dziewczynce z chorobą nowotworową. Dziecko bardzo słabo widzi i wymaga stałej opieki oraz bardzo kosztownego leczenia i drogich leków.

Jakubowi Pawlikowi, który  ma dziesięć lat. Jest chłopcem chorym na nowotwór z lewostronnym niedowładem kończyn. Potrzebuje rehabilitacji i zaopatrzenie ortopedycznego.

 

 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 603 952 902 lub 48 363 22 82 Fundacja Kawalerów Maltańskich ul. Miłej 17 w Radomiu.